Το πανελλήνιο πρωτάθλημα ανωμάλου δρόμου, αποτελεί το μεγάλο χειμερινό ραντεβού των δρομέων, που ανήκουν σε αθλητικά σωματεία. Συνολικά έγιναν 10 αγώνες με αρκετά έντονο συναγωνισμό στους οποίους συμμετείχαν 660 αθλητές και αθλήτριες. Το ωραίο περιβάλλον του κέντρου ιπποδρομιών στο Μαρκόπουλο, που φιλοξένησε για μία ακόμη φορά τους αγώνες αυτούς σε συνδυασμό με τις καλές για την εποχή καιρικές συνθήκες, επέτρεψαν στος νέους δρομείς να δώσουν τον καλύτερό τους εαυτό και έτσι όσοι παρευρέθησαν εκεί την Κυριακή 22 Φεβρουαρίου, είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν αγώνες με αρκετό ενδιαφέρον.

Οι νικητές

Μεγάλος νικητής για τρίτη συνεχόμενη χρονιά και τέταρτη στην καριέρα του ο Τάσος Φράγκος του Ολυμπιακού Σ.Φ.Π. ο οποίος πήρε την νίκη την τελευταία κυριολεκτικά στιγμή από τον δήμος Μαγγίνα επίσης του Ολυμπιακού. Οι δύο δρομείς έτρεξαν δίπλα - δίπλα όλη την κούρσα, και τελικά υπερίσχησε η μαχητικότητα και η εμπειρία του Φράγγου. Πολλά συγχαρητήρια αξίζουν βέβαια και στον Μαγγίνα ο οποίος να σημειωθεί ότι γυμνάζεται μόνος τους και κάτω από πραγματικά δύσκολες συνθήκες διαβίωσης. Στην τρίτη θέση ακολούθησε ο μαραθωνοδρόμος Γιώργος Καραβίδας της Α.Ε.Κ., ο οποίος δεν θα κάνει μαραθώνιο την εαρινή περίοδο και έτσι έριξε το βάρος της προπόνησής του στον ανώμαλο δρόμο. Ο Καραβίδας που όπως και ο Φράγγος γυμνάζεται με τον ομοσπονδιακό προπονητή Δημήτρη Θεοδωρίδη ακολούθησε έξυπνη τακτική και κατάφερε να περάσει στο τελευταίο κομμάτι της κούρσας τον Λάμπρο Ζάραγγα του Πανελληνίου Γ.Σ., ο οποίος ήταν τρίτος μέχρι εκείνη τη στιγμή. Στην 5η θέση ήταν ο Δημήτρης Θεοδωρακάκος του Ολυμπιακού ενώ έκτος τερμάτισε ο Χριστόφορος Μερούσης του Πανελληνίου Γ.Σ επίσης.


Η νικήτρια στα 8 χλμ. γυναικών Τίνα Κεφαλά του Ο.Σ.Φ.Π.

Στις γυναίκες τα πράγματα ήταν πιο ξεκάθαρα καθώς η Τίνα Κεφαλά του Ο.Σ.Φ.Π. κέρδισε καθαρά με μεγάλη διαφορά από τη δεύτερη Ειρήνη Κοκκιναρίου του Π.Α.Ο.. Στην τρίτη θέση όπως και στους άνδρες μία μαραθωνοδρόμος, η Μάγδα Γαζέα της ΑΓΕ Ζακύνθου.

Οι δηλώσεις της Τίνας Κερφαλά μετά τον αγώνα:


Οι υπόλοιπες κατηγορίες
Στις μικρότερες κατηγορίες νικητές ήταν ο Θεοδόσης Κάλδης του Ο.Σ.Φ.Π. στου Νέους και η Σοφία Ρήγα του Γ.Σ. Ελ. Βενιζέλος στις Νέες, ο Γρηγόρης Βουτσινάς του Α.Ο. Πέλοψ Πατρών στους Εφήβους και η Μαρίνα Μανιαδάκη του Α.Ο. Λασιθίου στις Νεάνιδες, ο Αλέξανδρος-Χαράλαμπος Αϋφαντόπουλος της Γ.Ε. Αγρινίου στους Παίδες και η Κατερίνα Μπερδούση του Γ.Σ. Αρκαδίας στις Κορασίδες και τέλος στις μικρότερες κατηγορίες ο Βαγγέλης Χρήστου του Φ.Σ. Αστέρας Πρεβέζης στους Παμπαίδες και η Πηγή Ραφαέλλα Αφορδακού στις Πανκορασίδες.

Οι δηλώσεις των νικητών:
Θεοδόσης Κάλδης (8 χλμ. Νέων)



Σοφία Ρήγα (6 χλμ. Νέων Γυναικών)



Γρηγόρης Βουτσινάς (6 χλμ. Εφήβων)



Μαρίνα Μανιαδάκη (4 χλμ. Νεανίδων)


Αλέξανδρος Χαράλαμπος Αϋφαντόπουλος (4 χλμ. Παίδων)



Κατερίνα Μπερδούση (3 χλμ. Κορασίδων)



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
10 ΧΛΜ. ΑΝΔΡΩΝ8 ΧΛΜ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
8 ΧΛΜ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ6 ΧΛΜ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6 ΧΛΜ. ΕΦΗΒΩΝ4 ΧΛΜ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
4 ΧΛΜ. ΠΑΙΔΩΝ3 ΧΛΜ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
3 ΧΛΜ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ2 ΧΛΜ. ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

10 ΧΛΜ. ΑΝΔΡΩΝ
A/AΑΘΛΗΤΗΣΕΓΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑΕΠΙΔΟΣΗ
1ΦΡΑΓΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1980ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ30:32.0
2ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ1982ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ30:33.0
3ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1972Α.Ε.Κ30:45.0
4ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ1975ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ30:47.0
5ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1978ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ30:57.0
6ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ1982ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ31:11.0
7ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ1976ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ31:16.0
8ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ1979ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ31:26.0
9ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1984ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ31:34.0
10ΛΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1983ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ31:41.0
11ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1969ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ32:06.0
12ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1975ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ32:34.0
13ΚΟΥΤΡΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1985ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ32:34.1
14ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ1976ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ32:34.2
15ΜΑΥΡΟΕΙΔΕΑΣ ΗΛΙΑΣ1985ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ32:49.0
16ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1981ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ33:00.0
17ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1984ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ33:07.0
18ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1981Α.Ε.Κ33:09.0
19ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ1979ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ33:10.0
20ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ1982ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ33:13.0
21ΚΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ1986ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ33:16.0
22ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1981ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ33:26.0
23ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1984ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ33:28.0
24ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ1978ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ33:31.0
25ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1982ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ33:33.0
26ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1983ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ33:33.1
27ΚΟΚΟΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1973ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ33:45.0
28ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1967ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Κ33:49.0
29ΜΠΟΟΥΣΤ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ1986ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ33:49.1
30ΜΗΤΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ1978ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ33:58.0
31ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ1969ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ34:01.0
32ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1985ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ34:04.0
33ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1971ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ34:08.0
34ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1976Α.Ε.Κ34:10.0
35ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1981ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ34:20.0
36ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1969Π.Α.Ο.Κ.34:29.0
37ΠΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΛΕΙΤΩΝ1982ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ34:29.1
38ΡΟΥΣΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1979Α.Ε.Κ34:30.0
39ΑΡΤΙΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1973ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ34:31.0
40ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ1967ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ34:38.0
41ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1982ΑΓΣ "ΣΙΘΩΝ"34:42.0
42ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1966ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ34:45.0
43ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1969ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ34:56.0
44ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ1980ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ35:04.0
45ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1975ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ35:22.0
46ΒΩΒΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1967ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ35:44.0
47ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1978ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ35:46.0
48ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1972ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ35:47.0
49ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1980ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ35:54.0
50ΜΟΥΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1985ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ35:55.0
51ΧΟΡΤΙΑΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1986ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ35:59.0
52ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ1982ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ35:59.1
53ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ1976ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ36:00.0
54ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ1985ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ36:04.0
55ΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1971ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ36:07.0
56ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓ1980ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ36:17.0
57ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ1983ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ36:26.0
58ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1982ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ36:35.0
59ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1964ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ36:42.0
60ΤΑΝΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ1975ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ36:50.0
61ΤΣΕΡΤΟΣ ΦΩΤΗΣ1978ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ36:54.0
62ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1986ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ37:07.0
63ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ1981ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ37:15.0
64ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1975ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ37:24.0
65ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ1986ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ37:36.0
66ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ1968ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ37:44.0
67ΚΟΛΛΙΑΛΗΣ ΕΤΙΕΝ-ΓΙΑΝΝΗΣ1986ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ37:51.0
68ΤΣΙΑΒΤΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1982ΑΓΣ "ΣΙΘΩΝ"38:06.0
69ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ1975ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ38:09.0
70ΚΑΡΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ1980ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ38:10.0
71ΜΕΙΝΤΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1974ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ38:11.0
72ΠΕΤΡΟΛΙΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1970ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ38:33.0
73ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1986ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ38:53.0
74ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1959ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ38:55.0
75ΠΑΝΤΑΙΛΕΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ1981ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ38:59.0
76ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1978ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ39:03.0
77ΠΑΙΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1977ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ39:11.0
78ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1978ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ39:31.0
79ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1985ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ39:53.0
80ΜΠΕΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1970ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ40:14.0
81ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ1974ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ40:15.0
82ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ1977ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ40:25.0
83ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ1974ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ40:35.0
84ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1983ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ40:36.0
85ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ1985ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ40:59.0
86ΒΡΟΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1983ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ41:13.0
87ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1971ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ41:17.0
88ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1982ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ42:05.0
89ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1983ΑΟ ΕΥΕΛΠΙΣ42:46.0
90ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1979ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ44:03.0
91VAN AAKEN PHILIPP1979ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 200344:25.0
92ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1985ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ46:18.0
93ΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1978ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ47:48.0

8 ΧΛΜ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
A/AΑΘΛΗΤΡΙΑΕΓΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑΕΠΙΔΟΣΗ
1ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1977ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ27:05.0
2ΚΟΚΚΙΝΑΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ1981ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ27:48.0
3ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ1977ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ29:43.0
4ΣΛΕΧΤΕΡ-ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛ ΕΛΕΝΗ-ΜΠΕ1968ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ30:09.0
5ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ1986ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ30:40.0
6ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ1969ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ30:46.0
7ΔΟΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ1984ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ30:59.0
8ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ1975ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ31:08.0
9ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ1982ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ31:15.0
10ΚΑΖΙΜΙΡΟΒΑ ΞΕΝΙΑ1984ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ31:24.0
11ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1973ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ31:36.0
12ΜΠΑΝΑΧ ΟΛΓΑ1969Ο.Φ.Η.31:57.0
13ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ1969ΒΕΡΓΙΝΑ32:13.0
14ΣΚΟΥΡΤΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ1968ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ32:22.0
15ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ1986Α.Ε.Κ32:24.0
16ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ1979ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ32:54.0
17ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ1970ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ33:39.0
18ΚΟΠΙΝΑ ΖΑΡΙΝΑ1977ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ33:45.0
19ΜΑΝΘΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ1986ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ33:45.1
20ΣΚΑΡΛΟΥ ΑΝΝΑ1983ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ33:58.0
21ΚΟΛΟΜΠΟΥΡΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ1980ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ34:58.0
22ΦΡΑΔΕΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ1981ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ35:29.0
23ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΛΑΙΑ1983ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ35:33.0
24ΒΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΑΓΑΠΗ1986Π.Α.Ο.Κ.35:44.0
25ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ1982ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ36:43.0
26ΚΑΣΙΜΗ ΣΟΦΙΑ1971ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ36:46.0
27ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ1983ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ37:09.0
28ΓΚΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ1984ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ37:19.0
29ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ1985ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ37:44.0
30ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ1978ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ37:54.0
31ΜΟΡΦΟΥΛΗ ΜΕΡΟΠΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙ1985ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ38:39.0
32ΚΟΥΣΜΙΤΣ ΛΙΟΥΜΠΟΒ1984ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ39:25.0

8 ΧΛΜ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
A/AΑΘΛΗΤΗΣΕΓΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑΕΠΙΔΟΣΗ
1ΚΑΛΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ1989ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ26:19.0
2ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1988ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ26:20.0
3ΣΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1987ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ26:41.0
4ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1987Α.Ε.Κ26:43.0
5ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1987ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ27:01.0
6ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1987ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ27:08.0
7ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ1989ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ27:10.0
8ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1988ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ27:30.0
9ΡΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1989ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ27:34.0
10ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1989ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ27:41.0
11ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ1989ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ27:58.0
12ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1988ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ28:06.0
13ΖΑΝΕΒ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ1988ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ28:07.0
14ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1989ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ28:12.0
15ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ1988ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ28:13.0
16ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1987ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ28:22.0
17ΛΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1988ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛ28:23.0
18ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΙΤΥΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1989ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ28:25.0
19ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ1987ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ28:39.0
20ΒΟΡΔΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ1987ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ28:41.0
21ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1987ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ29:06.0
22ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1988ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ29:26.0
23ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ1988ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ29:31.0
24ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΟΡΕΣΤΗΣ1988ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ29:31.1
25ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1989ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ29:55.0
26ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1989ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ30:17.0
27ΚΟΚΟΤ ΑΝΔΡΕΑΣ1989ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ30:25.0
28ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ1987ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ30:59.0
29ΚΑΤΣΑΠΡΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1989ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ31:05.0
30ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1988ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ31:30.0
31ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ1987ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ31:31.0
32ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟ1988ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ33:22.0
33ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΙΤΥΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1989ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ33:32.0
34ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1988ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 200333:40.0
35ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1987ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ33:46.0
36ΕΒΡΟ ΒΑΣΙΛΗΣ-ΚΛΕΙΤΙ1989ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ33:53.0
37ΤΣΕΛΑΙ ΜΑΝΤΗ1989ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ35:48.0

6 ΧΛΜ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
A/AΑΘΛΗΤΡΙΑΕΓΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑΕΠΙΔΟΣΗ
1ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ1988ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ22:22.0
2ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ1989ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ22:42.0
3ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ1988ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ22:48.0
4ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ1989ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ22:58.0
5ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ1989Α.Ε.Κ23:16.0
6ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ1988ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ23:18.0
7ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1987ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ23:18.1
8ΜΗΤΡΟΥΔΗ ΑΡΓΥΡΗ1987Π.Α.Ο.Κ.24:00.0
9ΚΟΤΣΑΣΑΒΒΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ1987ΒΕΡΓΙΝΑ24:47.0
10ΚΑΥΛΑΡΗ ΔΙΑΜΑΝΤΑ1986ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ24:57.0
11ΛΟΒΕΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΓΑ1989ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ24:58.0
12ΜΑΡΚΑΝΔΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ1987ΓΣ ΒΟΛΟΥ25:18.0
13ΑΛΑΜΠΑΣΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1987ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ25:42.0
14ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ1987ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ26:16.0
15ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΙΝΤΙΑ1989ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ26:19.0
16ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΣΑΛΙΑ-ΚΛΕΟΠΑΤ1988ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ26:28.0
17ΚΑΦΦΕ ΣΤΕΛΛΑ1988ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ26:41.0
18ΡΟΓΚΑΛΣΚΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ ΕΣΤΕΡ1989ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ26:42.0
19ΧΑΡΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ1989ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ28:39.0
20ΣΜΥΡΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ1988ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ34:23.0

Οι νικητές της κατηγορίας των Εφήβων.
6 ΧΛΜ. ΕΦΗΒΩΝ
A/AΑΘΛΗΤΗΣΕΓΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑΕΠΙΔΟΣΗ
1ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1991ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ19:03.0
2ΤΟΥΣΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1990ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ19:03.1
3ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1990ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ19:11.0
4ΒΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1991ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ19:29.0
5ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΤΖΕΙΜΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡ1991ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ19:34.0
6ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ1991ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ19:36.0
7ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1990ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ19:40.0
8ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1990ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ19:45.0
9ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1990ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ19:45.1
10ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1991ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ19:45.2
11ΤΣΙΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1991ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ19:58.0
12ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1990ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ20:06.0
13ΔΟΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ1991ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 9320:17.0
14ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1990ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ20:18.0
15ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ1991ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ20:24.0
16ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1991ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ20:32.0
17ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1990ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ20:36.0
18ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ1990ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ20:39.0
19ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1991ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ20:44.0
20ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1991ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ20:45.0
21ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1990ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ20:46.0
22ΚΑΚΑΕΣ ΒΑΙΟΣ1991ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ20:47.0
23ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1991ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ20:47.1
24ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1991ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ20:57.0
25ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΑΧΜΕΤ1991ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ20:59.0
26ΚΑΛΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ1990ΑΣ ΔΟΛΙΧΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ21:06.0
27ΠΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1990ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ21:09.0
28ΓΚΙΑΤΑ ΦΑΤΙΟΝ1991ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ21:14.0
29ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1990ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ21:16.0
30ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1991ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ21:24.0
31ΤΣΑΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1990ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ21:25.0
32ΤΑΧΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1991ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ21:33.0
33ΦΙΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1991ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 200321:36.0
34ΠΑΤΟΥΧΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1991ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ21:37.0
35ΤΕΡΕΖΙΟΥ ΕΝΤΙΣΟΝ1990ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ21:53.0
36ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ1990ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ22:01.0
37ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1990ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ22:03.0
38ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΦΙΛΙΠ1990ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ22:07.0
39ΝΤΟΥΡΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1991ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ22:09.0
40ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ1990ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ22:16.0
41ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1991ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ22:29.0
42ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1991ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ22:37.0
43ΠΕΤΡΙΝΟΛΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ1991ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ23:25.0
44ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1990ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΕΡΜΙΟΝΙ23:40.0
45ΜΠΟΣΛΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΛΑΝ1991ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ23:52.0
46ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1990ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ24:13.0
47ΜΟΡΓΚΟΥΛ ΖΙΥΑ1990ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ24:54.0
48ΤΕΣΚΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ1991ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ24:55.0
49ΠΑΝΕΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ1990ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ25:26.0
50ΛΑΜΠΑΝΑΡ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ1991ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ26:20.0
51ΚΑΤΣΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1991ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ27:32.0


Οι νικήτριες της κατηγορίας Νεανίδων.


4 ΧΛΜ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
A/AΑΘΛΗΤΡΙΑΕΓΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑΕΠΙΔΟΣΗ
1ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ1991ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ14:27.0
2ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ1991ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ14:32.0
3ΤΙΚΤΑΜΠΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ1990ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ14:48.0
4ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ1991ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ14:53.0
5ΤΖΕΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1991ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ14:57.0
6ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ1991ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ15:00.0
7ΡΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ1990ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ15:02.0
8ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ1990ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ15:06.0
9ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ1991ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ15:12.0
10ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΝΙΚΗ1990ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ15:16.0
11ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΣΤΕΛΛΑ1991ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ15:20.0
12ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1991ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ15:53.0
13ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ1990ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ16:09.0
14ΤΡΟΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΑ1991ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ16:15.0
15ΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ1990ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ16:17.0
16ΚΟΥΒΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ1991ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ16:37.0
17ΛΟΥΤΡΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ1990ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ16:39.0
18ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ1990ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ16:53.0
19ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ1990ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ17:01.0
20ΔΥΡΛΑ ΜΑΡΙΑ1990ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ17:41.0
21ΠΕΣΗ ΚΑΛΥΨΩ1991ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ17:50.0
22ΓΚΟΓΚΟΥΣ ΛΙΛΙΑ1990ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ18:12.0
23ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ1991ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ18:12.1
24ΖΩΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1991ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ18:50.0
25ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ1991ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ19:30.0
26ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ1990ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ19:37.0

4 ΧΛΜ. ΠΑΙΔΩΝ
A/AΑΘΛΗΤΗΣΕΓΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑΕΠΙΔΟΣΗ
1ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΑΡΑ1992ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ12:49.0
2ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1992ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ12:53.0
3ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ1993ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12:54.0
4ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1993ΒΕΡΓΙΝΑ12:56.0
5ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ1993ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ13:00.0
6ΜΑΣΣΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1992ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ13:06.0
7ΣΠΙΡΑ ΧΡΗΣΤΗ1992ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ13:08.0
8ΓΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ1992ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ13:11.0
9ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ1993ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ13:12.0
10ΒΑΝΓΚΕΛΙ ΦΩΤΗΣ1992ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ13:12.1
11ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ1992ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ13:16.0
12ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ1992ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ13:19.0
13ΤΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1993ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ13:20.0
14ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1992ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ13:21.0
15ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1992ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ13:23.0
16ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1993ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ13:24.0
17ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ-Δ1992ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 9313:25.0
18ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ1992ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ13:26.0
19ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1992ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ13:27.0
20ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ1992ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ13:29.0
21ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1992ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ13:31.0
22ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1993ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ13:34.0
23ΜΑΡΤΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1993ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ13:36.0
24ΜΟΥΤΣΟ ΕΝΤΙΣΟΝ1992Α.Ε.Κ13:36.1
25ΜΕΤΑ ΝΤΕΝΙΣ1992ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ13:36.2
26ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1992ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ13:43.0
27ΓΕΟΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΓΕΩΡ1993ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ13:44.0
28ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ1993ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ13:44.1
29ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣ1993ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ13:45.0
30ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1993ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ13:46.0
31ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1992ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ13:46.1
32ΚΑΡΙΜΠΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1993ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ13:48.0
33ΓΟΓΟΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ1992ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ13:49.0
34ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1992ΓΣ ΒΟΛΟΥ13:51.0
35ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1992ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ13:52.0
36ΛΕΝΑ ΚΛΕΙΝΤΙ1992Α.Ε.Κ13:54.0
37ΝΤΑΟΥΤΑΙ ΓΙΟΥΛΙΑΝ1993ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ13:54.1
38ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1993ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ13:55.0
39ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1993ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2013:55.1
40ΦΟΛΕΤΑ ΜΑΡΑΝΤΟΝ1993ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ13:57.0
41ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ1992ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2013:58.0
42ΣΑΛΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1993ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 200313:59.0
43ΓΚΙΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1992ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ14:01.0
44ΚΙΟΡΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1993ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ14:02.0
45ΛΟΥΛΟ ΣΩΚΡΑΤ1993ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ14:03.0
46ΦΩΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ1993ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ14:03.1
47ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1993ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ14:06.0
48ΖΥΦΗ ΑΝΤΡΕΑ1992ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ14:08.0
49ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1993ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ14:09.0
50ΒΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1993ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ14:10.0
51ΤΕΡΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1993ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ14:12.0
52ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1992ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ14:13.0
53ΠΕΜΠΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ1993ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ14:14.0
54ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1992ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ14:18.0
54ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1992ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ14:18.0
56ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ1993ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ14:19.0
56ΤΣΟΥΠΡΑΣ ΕΡΜΗΣ1993ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ14:19.0
58ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ1992ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ14:19.2
59ΝΤΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1992ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ14:21.0
60ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1993ΓΝΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ14:23.0
61ΝΑΤΖΙΟΣ ΙΑΣΩΝ1992ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ14:24.0
62ΛΑΜΠΑΝΑΡ ΦΩΚΙΩΝ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ1992ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ14:25.0
63ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ1993ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ14:26.0
64ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ1993ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ14:29.0
65ΜΕΜΕΤ ΛΟΥΛΤΖΙΜ1993ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ14:30.0
66ΝΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1992ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ14:31.0
67ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ1992ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ14:32.0
68ΑΚΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1993ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ14:32.1
69ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1993ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 200414:40.0
70ΦΑΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ1993ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 200314:42.0
71ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1992ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 9314:43.0
72ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1993ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ14:44.0
73ΤΟΜΟΡΙ ΣΩΤΗΡ1993ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ14:45.0
74ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1993ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ14:46.0
75ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1993ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ14:46.1
76ΜΙΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1992ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ14:48.0
77ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1992ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ14:48.1
78ΒΑΒΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1993ΑΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΙΣ14:49.0
79ΛΕΛΗΠΟΡΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1993ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ14:49.1
80ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1992ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ14:54.0
81ΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1993ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ14:54.1
82ΣΤΑΡΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1993ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ14:57.0
83ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1992ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ14:58.0
84ΛΟΥΣΤΣ ΠΑΤΡΙΚ1992ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ15:00.0
85ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ1993ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ15:09.0
86ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1992ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ15:21.0
87ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1993ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ15:25.0
88ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ1993ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ15:28.0
89ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1993ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ15:28.1
90ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1992ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ15:29.0
91ΔΗΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ1993ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ15:34.0
92ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1993ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ15:45.0
93ΝΙΚΟΛΗΣ ΑΡΗΣ1992ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ15:54.0
94ΠΡΑΠΑΒΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1992ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ16:08.0
95ΣΙΩΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1993ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ16:09.0
96ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1992ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ16:12.0
97ΛΑΜΠΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1993ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ16:16.0
98ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ1992ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 9316:21.0
99ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1993ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ16:25.0
100ΣΟΥΛΑ ΑΡΑΝΙΤ1993ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ16:46.0
101ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΘΩΜΑΣ1993ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ18:18.0
102ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1993ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ "Ο ΕΡΧΙ18:28.0
103ΔΑΜΙΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1993ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ18:28.1
104ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1993ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ "Ο ΕΡΧΙ20:34.0



Οι νικήτριες της κατηγορίας Κορασίδων.

3 ΧΛΜ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
A/AΑΘΛΗΤΡΙΑΕΓΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑΕΠΙΔΟΣΗ
1ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1993ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ10:24.0
2ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1992ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ10:27.0
3ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ1992ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ10:28.0
4ΔΡΑΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ1992Α.Ε.Κ10:38.0
5ΜΙΧΑΙΛΟΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ1992ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ10:47.0
6ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ1992ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ10:48.0
7ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ1993ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ10:49.0
8ΘΕΟΠΕΜΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ1993ΒΕΡΓΙΝΑ10:59.0
9ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1993ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ11:01.0
10ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ1992ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ11:02.0
11ΣΚΑΛΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ1993ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ11:08.0
12ΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΙΑ1992ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ11:13.0
13ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ1993ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ11:13.1
14ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ1992ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ11:17.0
15ΡΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ1993ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ11:20.0
16ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ1992ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ11:21.0
17ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ1993ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ11:22.0
18ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ1992ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ11:25.0
19ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ1993ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ11:29.0
20ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥ1992ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ11:30.0
21ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ1992ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ11:32.0
22ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ1993ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ11:34.0
23ΠΑΓΙΔΑ ΕΛΕΝΗ1992ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ11:35.0
24ΛΙΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ1992ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ11:36.0
25ΜΑΡΓΑ ΚΑΙΤΗ1992ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ11:38.0
26ΚΙΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΕΝΕΡΕΤΑ1992ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ11:43.0
27ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ1992ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ11:46.0
28ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ1993ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ11:48.0
29ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ1993ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ11:49.0
30ΛΟΥΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ1992ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ11:50.0
31ΦΟΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1993ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ11:53.0
32ΣΚΑΡΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ1992ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 200311:54.0
33ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ1993ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ11:55.0
34ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ1993ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ11:56.0
35ΝΙΤΣΑ ΖΩΗ1993ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ11:57.0
36ΚΑΠΛΑΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ1992ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ11:59.0
37ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ1992ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ11:59.1
38ΚΑΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΣΑ1993ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ12:00.0
39ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ1992ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ12:03.0
40ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ1993ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ12:04.0
41ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ1992ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ12:06.0
42ΣΤΑΜΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ1993ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ12:10.0
43ΔΗΜΟΥΛΑ ΦΑΝΗ1992ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ12:10.1
44ΠΑΤΡΙΚΕΛΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ1992ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ12:11.0
45ΧΑΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ1993ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ12:18.0
46ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΜΑΡΙΑ1993ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ12:19.0
47ΤΙΣΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ1992ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ12:19.1
48ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ1992ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ12:23.0
49ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ1993ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ12:26.0
50ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ1992ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ12:29.0
51ΣΙΜΙΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1993ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ12:30.0
52ΒΕΜΟΥ ΕΡΑΤΩ1993ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ12:35.0
53ΜΠΟΥΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ1993ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ12:37.0
54ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙ1992ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ12:38.0
55ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ1993ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ12:39.0
56ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ1993ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ12:39.1
57ΝΑΝΗ ΣΕΜΙΝΑ1992ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ12:41.0
58ΤΣΙΡΚΑ ΕΛΕΝΗ1993ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ12:41.1
59ΚΟΛΛΗΓΑ ΕΛΕΝΗ1992ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚ12:43.0
60ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ1992ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ12:51.0
61ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ1993ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ12:55.0
62ΖΙΑΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ1992ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ12:55.1
63ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ1993ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ13:00.0
64ΜΠΑΙΡΑΜΙ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ1992ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ13:02.0
65ΓΚΟΛΟΣΗ ΕΛΕΝΙΣΑ1993ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ13:04.0
66ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ1992ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ13:09.0
67ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ1992ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ13:22.0
68ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ1992ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ13:23.0
69ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ1993ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ13:24.0
70ΡΑΠΗ ΜΑΡΙΑ1993ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ13:24.1
71ΛΑΜΚΑ ΕΡΙΟΝΑ1993ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ13:30.0
72ΜΠΟΥΖΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ1992ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ13:49.0
73ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ1993ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ13:50.0
74ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ1992ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ13:51.0
75ΚΑΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1992ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ14:08.0
76ΨΩΜΑ ΗΛΙΑΝΑ1992ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ14:12.0
77ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1993ΦΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ14:13.0
78ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ1993ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ14:44.0
79ΜΠΕΛΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ1993ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ15:52.0
80ΜΕΝΓΚΑ ΝΤΑΝΙΕΛΑ1993ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ16:33.0
81ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ1993ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ16:33.1
82ΚΟΥΛΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛ1992ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ20:09.0


3 ΧΛΜ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
A/AΑΘΛΗΤΗΣΕΓΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑΕΠΙΔΟΣΗ
1ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1994ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ9:37.0
2ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1994ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ9:41.0
3ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1994ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ9:45.0
4ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΙΑΝ1994ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ9:45.1
5ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ1995ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ9:53.0
6ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1994ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ10:04.0
7ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1995ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ10:07.0
8ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ1995ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ10:09.0
9ΡΕΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1994ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ10:09.1
10ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1994ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ10:09.2
11ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1995ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ10:11.0
12ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1994ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ10:12.0
13ΜΠΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1994ΓΣ ΒΟΛΟΥ10:13.0
14ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1995ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ10:13.1
15ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1995ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ10:14.0
16ΑΡΑΠΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ1994ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ10:15.0
17ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1994ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ10:16.0
18ΦΙΟΡΕΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1994ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ10:16.1
19ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1994ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ10:17.0
20ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ1994ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ10:18.0
21ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1994ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '8010:20.0
22ΡΟΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1995ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ10:20.1
23ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1995ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10:21.0
24ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1995ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ10:21.1
25ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ1995ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ10:23.0
26ΝΤΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1994ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ10:23.1
27ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1994ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ10:24.0
28ΤΖΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ1994ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ10:27.0
29ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1995ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ10:29.0
30ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ1994ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ10:29.1
31ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΧΡΥΣΟΒ1994ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 9310:31.0
32ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1995ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ10:31.1
33ΓΑΓΚΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1994ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ10:32.0
34ΜΑΝΩΛΑΣ ΤΡΥΦΩΝ1994ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ10:33.0
35ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1994ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟ10:33.1
36ΑΜΠΝΤΕΛ ΑΑΛ ΧΟΣΑΜ1994ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ10:35.0
37ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ1994ΟΦΚΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ10:36.0
38ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1994ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ10:36.1
39ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1994ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 9310:36.2
40ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1994ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 9310:37.0
41ΑΛΕΞΕΕΒ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1994ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ10:37.1
42ΣΕΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1994ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ10:37.2
43ΑΛΕΞΕΕΒ ΙΩΑΝΝΗΣ1994ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ10:38.0
44ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1994ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ10:38.1
45ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ1994ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ10:40.0
46ΜΕΡΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ1994ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ10:42.0
47ΤΣΙΑΒΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1994ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 200310:45.0
48ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ1994ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ10:46.0
49ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΑΦΑ1995ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ10:47.0
50ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1994ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 200410:47.1
51ΑΓΑΘΟΣ ΜΙΧΑΗΛ1994ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ10:48.0
52ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1995ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ10:50.0
53ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΙΧΑΡΔ1994ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ10:52.0
54ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1994ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ10:53.0
55ΑΓΟΡΑΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1995ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ10:53.1
56ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ1994ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ10:53.2
57ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ1994ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ10:56.0
58ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1994ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ11:01.0
59ΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1994ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ11:02.0
60ΜΠΟΣΛΗ ΡΑΙΑΝ-ΡΙΤΣΑΡΝΤ1995ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ11:03.0
61ΔΑΜΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1995ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ11:04.0
62ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1994ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ11:04.1
63ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1994ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ11:05.0
64ΣΤΑΜΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1995ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ11:05.1
65ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΑΡΗΣ1995ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ11:06.0
66ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ1994ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ11:07.0
67ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ1995ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ11:08.0
68ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1994ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ11:08.1
69ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ1995ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ11:08.2
70ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1995ΓΣ ΒΟΛΟΥ11:10.0
71ΚΑΠΑΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ1995ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ11:11.0
72ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ1994ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ11:13.0
73ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1995ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 200411:13.1
74ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1995ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ11:15.0
75ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1994ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ11:16.0
76ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1994ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ11:17.0
77ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΚΛΑΥΔΙΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ1995ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ11:17.1
78ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ1995ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ11:17.2
79ΒΑΓΙΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1994ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ11:17.3
80ΧΑΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1994ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ11:21.0
81ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ1994ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ11:28.0
82ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ1995ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ11:28.1
83ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1995ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ11:28.2
84ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1995ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ 'ΔΙΟΜ11:33.0
85ΤΣΕΛΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ1994ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ11:34.0
86ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1994ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ11:36.0
87ΜΑΞΙΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1994ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ11:36.1
88ΤΖΕΛΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΒΑΣΙΛΕΙΟ1995ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ11:40.0
89ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1994ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ11:44.0
90ΜΠΑΓΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1995ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ11:44.1
91ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1994ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ11:45.0
92ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1995ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ11:48.0
93ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1994ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ11:51.0
94ΑΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1995ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ12:02.0
95ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1994ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ12:06.0
96ΚΙΑΒΕΓΚΑΤΤΙ ΠΑΠΑΡΗΣ ΕΜΑΝΟΥΕΛΕ1995ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ12:11.0
97ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1995ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ12:37.0
98ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1995ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ13:00.0
99ΤΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1995ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ14:10.0



Οι νικήτριες της κατηγορίας Πανκορασίδων.

2 ΧΛΜ. ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
A/AΑΘΛΗΤΡΙΑΕΓΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑΕΠΙΔΟΣΗ
1ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΠΗΓΗ ΡΑΦΑΕΛΑ1994ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ6:58.0
2ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ1994ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ7:00.0
3ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ1995ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ7:01.0
4ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ1995ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 937:04.0
5ΣΑΚΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ1995ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 20047:09.0
6ΑΡΑΠΗ ΕΛΕΝΗ1995ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ7:09.1
7ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ1995ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ7:09.2
8ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ1994ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ7:18.0
9ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΛΥΔΙΑ1994ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ7:20.0
10ΒΟΥΚΑΤΑ ΒΑΙΑ1994ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ7:20.1
11ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1994ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ7:21.0
12ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ1995ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚ7:21.1
13ΘΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ1995ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ7:22.0
14ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1994ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ7:26.0
15ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ1994ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ7:26.1
16ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ1995ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ7:27.0
17ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ1995ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ7:28.0
18ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΙΚ1995ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ7:32.0
19ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ1994ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ7:32.1
20ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1995ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ7:33.0
21ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1994ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ7:34.0
22ΜΑΛΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ1994ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ7:34.1
23ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ1994ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ7:35.0
24ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ1995ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ7:36.0
25ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ1994ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ7:38.0
26ΓΡΑΤΣΙΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ1995ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ7:38.1
27ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ1994ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ7:38.2
28ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ1995ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ7:38.3
29ΤΖΑΝΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ1995ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ7:38.4
30ΡΕΒΒΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ1995ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ7:39.0
31ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑ1995ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ7:40.0
32ΝΤΙΣΤΑ ΣΟΦΙΑ1994ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ7:42.0
33ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ1995ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ7:43.0
34ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ1995ΑΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ7:44.0
35ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ1994ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ7:45.0
36ΛΕΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ1994ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ7:45.1
37ΚΟΤΛΙΔΑ ΟΛΓΑ1994ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 207:47.0
38ΖΟΙΤΣΑ ΡΟΞΑΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ1994ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ7:48.0
39ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ1994ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ7:49.0
40ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1994ΑΓΣ "ΣΙΘΩΝ"7:51.0
41MOHAMED MANIL1995ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ7:51.1
42ΝΙΖΑΡΑΝΤΖΕ ΑΝΑΤΟΛΗ1994ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ7:52.0
43ΛΑΣΚΑΡΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑ1994ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ7:53.0
44ΤΣΟΥΛΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ1994ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ7:54.0
45ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ1994ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ7:55.0
46ΚΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ1994ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ7:57.0
47ΧΥΔΕΡΙΩΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ1995ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ7:58.0
48ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ1994ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 937:58.1
49ΖΙΩΓΟΥ ΕΛΕΝΗ1995ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ7:59.0
50ΤΑΞΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ1995Π.Α.Ο.Κ.8:00.0
51ΑΡΛΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ1995ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ8:00.1
52ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΔΑΦΝΗ1995ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ8:01.0
53ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ1995ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ8:02.0
54ΚΑΜΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ1995ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ8:04.0
55ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ1995ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ8:04.1
56ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ1994ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ8:05.0
57ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1994ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 20028:05.1
58ΜΑΝΤΖΟΡΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ1994ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ8:05.2
59ΜΠΕΖΑ ΣΑΒΒΙΝΑ1994ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ8:06.0
60ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ-ΑΘΗΝΑ1995ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ8:08.0
61ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ1995ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ8:08.1
62ΤΣΟΥΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ1995ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ8:09.0
63ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ1994ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ8:11.0
64ΜΠΛΕΤΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1995ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ8:11.1
65ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΡΓΥΡΗ1995ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ8:12.0
66ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΑΝΑΣΤΑ1995ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ8:13.0
67ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ ΦΑΜΠΙΟΛΑ1994ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ8:13.1
68ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ1994ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ8:15.0
69ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ1995ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ8:17.0
70ΒΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ1994ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ8:17.1
71ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ1994ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ8:18.0
72ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ1994ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙ8:19.0
73ΤΣΑΟΥΣΑΙ ΑΟΥΡΕΛΑ1994ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ8:21.0
74ΒΑΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ1994ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ8:22.0
75ΚΛΕΣΤΑ ΜΠΟΛΙΚΑ1995ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ8:22.1
76ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1994ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ8:22.2
77ΡΕΝΙΕΡΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ1994ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ8:23.0
78ΚΕΚΕΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ1995ΓΣ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ8:23.1
79ΝΤΙΝΑΚΟΥ ΙΡΒΑΝΑ1995ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ8:25.0
80ΤΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ1995ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ8:26.0
81ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΣΟΦΙΑ1994ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 938:27.0
82ΠΕΤΑΡΟΥΔΗ-ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝ ΜΙΧΑΕΛΑ1995ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 20028:27.1
83ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ1995ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤ8:30.0
84ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ1995ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ8:31.0
85ΔΡΕΒΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1994ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ8:31.1
86ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1994ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ8:31.2
87ΚΑΤΣΙΡΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ1995ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ8:32.0
88ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ1994ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ8:33.0
89ΚΟΥΡΤΙ ΜΕΡΙΤΑ1995ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ8:40.0
90ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ1994ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ8:41.0
91ΚΟΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ1995ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ8:41.1
92ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ1995ΑΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ8:43.0
93ΠΕΠΠΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ1995ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ8:43.1
94ΓΚΑΖΑΡΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ1994Π.Α.Ο.Κ.8:44.0
95ΠΟΘΗΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ1995ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ8:44.1
96ΓΙΔΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1994ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ8:44.2
97ΑΧΛΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ1994ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ8:44.3
98ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ1995ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ8:49.0
99ΓΙΟΥΡΓΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ1994ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ8:53.0
100ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ1994ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ8:53.1
101ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1994ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ8:55.0
102ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΙΦΙΓΕ1995ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ8:55.1
103ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ1994ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΟΜΠΟΤΙ8:56.0
104ΚΑΛΥΒΑ ΣΟΦΙΑ1995ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 20028:59.0
105ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ1994ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ9:02.0
106ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ1995ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 20049:02.1
107ΛΕΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ1995Π.Α.Ο.Κ.9:05.0
108ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1994ΓΣ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ9:06.0
109ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1995ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ9:11.0
110ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΑΦΝΗ1995ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ9:13.0
111ΤΖΑΝΕΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ1994ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ9:23.0
112ΚΟΤΣΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ1995ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 20029:45.0
113ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΕΤΑΞΙΑ1995ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑ9:51.0
114ΣΤΡΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ1994ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ9:56.0
115ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ1995ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ10:24.0